Vandaag heb ik wat nieuwe plantjes binnen gekregen en weer wat aanpassingen gedaan. Hier plaats ik vanavond foto's van. Maar ik was dus in de bak aan het rommelen, en kijk eens wat ik tegen kwam:

Ik heb weer nieuwe baby krabbetjes!!!!

zo te zien pas een paar weken oud en sinds ik nog maar 1 dame heb, moeten ze van haar komen. Dat betekend dat deze dame en de man hebben gekweekt! Ik dacht al een paar keer te hebben gezien dat haar buikschild wat open stond. Maar ik had mijn twijfels dus ging er niet van uit dat ze eitjes droeg. Blijkbaar dus toch wel. Ik ben hier erg blij mee, dit is dus de eerste keer dat mijn krabben gekweekt hebben. Dan moet ik wel iets goed doen

. Ik ga ze niet apart zetten deze keer, in deze bak ga ik er nooit veel kunnen vinden om uit te vangen. En ik wil wel eens kijken hoe ze nu opgroeien. Ik denk ook dat ze in deze bak veel meer voedsel kunnen vinden dan wanneer ik een nieuwe op zet, hier zitten al heel veel insectjes in.