Je hebt gelijk, ik heb even via google gezocht naar hydra en bij de foto's was het meteen duidelijk. Ik geef regelmatig watervlooien waarbij ze waarschijnlijk in mijn bak gekomen zijn. Nou nog op zoek naar een geschikte oplossing en eens goed kijken hoeveel er daadwerkelijk in mijn bak hangen.
Oplossing zou kunnen zijn;
- Oplossing van flubenol, ik heb het maar het is mijn laatste redmiddel.
- Poelslak nemen.
- Water temp opvoeren naar 42 graden (kan niet gezien mijn planten.)
- Labyrinthvissen zouden ze eten.
- Ik heb al verschillende berichten gelezen om een 9V batterij 40 minutenaan het water te hangen door middel van gestripte koper draden, dat zou goed werken en niet schadelijk zijn voor de vissen/garnalen
- GEEN watervlooien en klein levend voer geven, hier leven ze van. Ook leven ze van vislarven en jonge garnalen (er staan 5 japonica's op klappen

)
Voor zover ik heb bekijk lijkt het mij verstandig een koppel dwerg gourami's in de bak los te laten en zeker even rustig aan te doen met levend voedsel.
Nog een filmpje
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ukv0AtIVdU